Productomschrijving
Wasparfum Il Bucato di Adele Proefpakket Clasic collection and sport & fitness / Kadoset 5 geuren van 20ml
De luxe doos bevat alle 3 de classic  geuren wasparfum & de 2 limited edition geuren om uit te proberen van "Il bucato di Adele".
Ideaal voor degenen die hun favoriete geur nog niet hebben gekozen en als een origineel cadeau-idee. .
Ochtenddauw: Een bloemige noot met een fris hart van ceder en dennen. Verfraaid met tonen van lelietjes-van-dalen en magnolia.Katoenbloem: Een bloemige noot van ylang-ylang, bergamot en roos, op een delicate basis van musk.
Witte musk: Een bloemige en muskusachtige noot, op een omhullende basis van hout, orchidee en citrus.
Fitness: Een fruitige geur met zonnige tonen en rood fruit, en een hart van warme kruiden en amber. De toevoeging van de anti-geur actieve moleculen neutraliseren de slechte geuren van alle soorten textiel.
Sport: het wasmiddel Beide met actieve moleculen voor geurcontrole alle technische en synthetische stoffen, het concentraat geeft het een intense geur. Beide met geurcontrole molecuul.
Dit artikel mag niet geretourneerd worden.